Zmiany w trakcie kadencji

Byli radni

Osoby 1–10 z 24 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2 3
Lp. Imię i nazwisko Klub Data wygaśnięcia mandatu Przyczyna wygaśnięcia mandatu
1.
Bogdan
Bezdziecki
Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość 2018-11-16
2.
Andrzej
Chuchnowski
Klub Radnych „Łączą nas Suwałki” 2018-11-16
3.
Zbigniew
De-Mezer
Klub Radnych „Łączą nas Suwałki” 2018-11-16
4.
Adam
Gorlo
Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość 2018-11-16
5.
Grzegorz
Gorlo
Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość 2018-11-16
6.
Zbysław
Grajek
Platforma Obywatelska 2018-11-16
7.
Dorota
Jabłońska
Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość 2018-11-16
8.
Bożena
Kamińska
Platforma Obywatelska 2018-11-16
9.
Zdzisław
Koncewicz
Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość 2018-11-16
10.
Karol
Korneluk
Sojusz Lewicy Demokratycznej 2018-11-16
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2 3

Zmiany klubów

Osoby 1–2 z 2 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Lp. Imię i nazwisko Były klub Obecny klub Data początkowa Data końcowa
1.
Janusz
Skowroński
Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-30
2.
Janusz
Skowroński
Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość 2014-12-01 2015-03-30
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie