Informacje ogólne

Adam Gorlo nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1979-07-20, Suwałki
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: 1. Kardiosystem 2. Instytut Kardiologii w Aninie 3. Centrum Kardiologii Allemort 4. Szpital Specjalistyczny Pro 5. WAM 6.Indywidualna Praktyka Lekarska

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–2 z 2 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
2014 – kwiecień 2015
Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.