Informacje ogólne

Bogdan Bezdziecki nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1969-06-26, Suwałki
Miejsce pracy: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Suwałkach

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–5 z 5 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Suwalska Rada Działalności Pożytku Publicznego, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Kultury, Sportu i Turystyki, wiceprzewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa, członek źródło
2014 – 16.11.2018
Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.