Informacje ogólne

Janusz Skowroński nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2015-03-30.

Data i miejsce urodzenia: 1960-01-26, Augustów
Miejsce pracy: Urząd Miejski w Suwałkach (Straż Miejska)

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–4 z 4 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
1.12.2014 – 30.03.2015
Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Suwałkach, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.