Informacje ogólne

Bożena Kamińska nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1960-02-21, Suwałki
Miejsce pracy: Zespół Szkół nr 7 w Suwałkach

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–5 z 5 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radna źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Suwałkach, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Oświaty i Wychowania, członek źródło
2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.