Informacje ogólne

Dorota Jabłońska nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1962-12-28, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Zespół Szkół nr 2 w Suwałkach

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–4 z 4 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radna źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Oświaty i Wychowania, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa, przewodniczący źródło
2014 – 16.11.2018
Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.