Informacje ogólne

Piotr Wasiukow nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1974-10-10, Suwałki
Miejsce pracy: 1. Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach 2. Ośrodek Szkolenia Kierowców — T. Grygo 3. Sąd Okręgowy w Suwałkach

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–4 z 4 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Kultury, Sportu i Turystyki, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Strategii i Rozwoju Gospodarczego, członek źródło
2014 – 16.11.2018
Blok Samorządowy źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.