Informacje ogólne

Wojciech Pająk nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1978-12-23, Bartoszyce
Miejsce pracy: Code & Pepper sp. z o.o.

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Strona radnego:

Biografia

Rekordy 1–5 z 5
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Suwalska Rada Działalności Pożytku Publicznego, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Strategii i Rozwoju Gospodarczego, wiceprzewodniczący źródło
2014 – 16.11.2018
Klub Radnych „Łączą nas Suwałki” źródło
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Dodaj deklarację polityka

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.